ممنون به خاطر دعوت

ت :)

حقیقتش

هلن که ایده ی چالش از ایشون بود ذکر کردن که کتاب هایی که تو چند روز اخیر خوندیم رو به صورت خلاصه معرفی کنیم ولی به نظرم درکل هدف چالش این بود که کتاب معرفی کنیم و برای همین تصمیم گرفتم قشنگ ترین هایی که اخیرا خوندم رو معرفی کنم.

| مزایای منزوی بودن : استیون چباسکی

فکر می‌کنم این کتاب رو همه خونده باشن ولی از قلم انداختنش به نظرم بی انصافیه. یادم میاد اینو توی یک ساعت و نیم خوندم.به معنای واقعی کلمه منو میخکوب کرد و مجاب شدم تا آخرش بخونم.راجع به پسریه به اسم چارلی که به شدت درونگراست و داره وارد سال اول دبیرستان میشه.داستان به صورت نامه های چارلی به رفیق خیالیشه و با حوادثی که براش پیش میاد جلو میره.یه‌جورایی نسخه ی مدرن ناطور دشته و به نظر من واقعا کتاب قشنگیه.

| فارست گامپ : وینستون گروم

این کتاب درباره ی مردیه که از بهره ی هوشی بالایی برخوردار نیست ولی اتفاق های عجیبی براش می‌افته که اونو توی زمینه های مختلف تبدیل به یه قهرمان می‌کنه.کتاب از زبون فارسته و اول کتاب با توضیح فارست از اینکه چه‌جوری فهمیده خنگه شروع میشه. کتاب جالبیه که همراه با اتفاقاتی که برای فارست گامپ میفته،شما هم هیجان زده می‌شین و به خوبی همراهیش می‌کنین.

| و من دوستت دارم : فردریک بکمن

این کتاب،داستانی کوتاهیه درباره چیزی که باید در ازای نجات یک زندگی قربانی کنیم.داستانی کوتاه و خوندنی.از اونجایی که خوندنش وقت زیادی هم نمی‌گیره،شدیدا پیشنهاد میشه.

| مغازه خودکشی : ژان تولی

داستان درباره خانواده ایه که در زمانی زندگی می‌کنن  که هیچ چیز امید بخشی وجود نداره و همه مردم غمگینن.این خانواده مغازه ای دارن که توی اون انواع وسایل لازم برای خودکشی فروخته می‌شه.اون‌ها دو فرزند محزون دارن و داستان با به دنیا اومدن سومین فرزندشون،آلن،شروع میشه. نویسنده با یه دید طنزگونه به مسائلی جدی مثل خودکشی، مرگ، تنهایی و . می‌پردازه.امیدوارم بعد از خوندن صفحه ی آخر کتاب بتونین دوباره خودِ قبلیتون بشین.

| این داستان یک جور هایی بامزه است : ند ویزینی

این کتاب راجع به کریگ گیلنزه که می‌خواد آدم موفقی بشه و برای این موفقیت،باید به یه دبیرستانی بره که بتونه شغل دلخواهشو انتخاب کنه.ولی وقتی وارد یه دبیرستان معتبر منهتن میشه،احساس می‌کنه فشار خیلی زیادیو به دوش می‌کشه و نمی‌تونه از پس اتفاقات بر بیاد.شما با خوندن کتاب با اتفاقاتی رو به رو می‌شین که کریگ اون ها رو پشت سر می‌ذاره تا متوجه دلایل اضطرابش بشه.کتاب جالبیه و ارزش خوندن داره.

| گزینه اشعار شاملو

فکر کنم این یکی نیازی به توضیح نداشته باشه!

هر کسی که هستین و دارین این پست رو می‌خونین،شما هم برین بنویسین :)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها